اطلاعیه مهم

استعلام سوابق فارغ التحصیلی (تاییدیه تحصیلی) مقاطع تحصیلی قبلی

قابل توجه کلیه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ورودی سال های 1399 و به بعد

به اطلاع می رساند با عنایت به حذف مکاتبات اداری و استعلام سوابق فارغ التحصیلی (تاییدیه تحصیلی) مقاطع تحصیلی قبلی دانشجویان از سامانه استعلام وزارت علوم تحقیقات و فناوری ( https://estelam.msrt.ir ) کلیه دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی موظف هستند تا نسبت به تکمیل تاییدیه تحصیلی خود به شرح زیر اقدام نمایند:

1-  دانشجویان موظف می­باشند در اسرع وقت با مراجعه به پورتال خود در سامانه آموزشی گلستان و مراجعه به پردازش 20270 از چگونگی و ثبت استعلام تاییدیه تحصیلی مقاطع تحصیلی قبلی خود مطلع گردند. چنانچه اطلاعات مقاطع قبلی ثبت و مشخصات فارغ­التحصیلی با مدرک مربوطه تطابق داشته باشد، تاییدیه تحصیلی پرونده کامل است. اگر این اطلاعات ثبت نشده باشد یا ناقص باشد، دانشجو ملزم است ضمن تماس با دانشگاه مقطع قبلی خود، درخواست نماید تا وضعیت فراغت از تحصیل وی در سامانه آموزشی آن دانشگاه ثبت شود.

2- چنانچه دانشجو تاکنون نسبت به ثبت کد رهگیری سامانه استعلام وزارت علوم تحقیقات و فناوری در سامانه آموزشی گلستان اقدام نکرده است، لازم است در اولین فرصت ضمن مراجعه به سامانه استعلام (https://estelam.msrt.ir )کد رهگیری را اخذ و در پردازش 20270 سامانه آموزشی گلستان ثبت نماید. در این صورت پس از به روزرسانی سامانه استعلام (که اغلب اواخر هفته صورت می گیرد)، لازم است نسبت به کنترل ثبت اطلاعات مقاطع قبلی و مشخصات فارغ­التحصیلی در پردازش 20270 گلستان پیگیری لازم را به عمل آورد.

3- در صورت ناقص بودن اطلاعات مندرج در سامانه استعلام وزارت علوم یا عدم مطابقت با مندرجات مدرک مربوطه چنانچه پس از پیگیری از طریق دانشگاه قبلی برطرف نشده باشد، در انتهای صفحه اول سامانه استعلام ( https://estelam.msrt.ir ) به لینک دانشگاه های تحت پوشش وزارت علوم یا دانشگاه آزاد اسلامی (بر حسب مورد) مراجعه و اشکال مدرک تحصیلی خود را اعلام نموده تا بررسی شود .

 

مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه

کلمات کلیدی
محسن لعله ای
تهیه کننده:

محسن لعله ای

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *