دکتر اصغر اکبری فرود

پست الکترونیکی: aakbari@semnan.ac.ir
تلفن: 33654264 023
نمابر: 33654123 023
رئیس دانشکده، بالاترین مقام اجرایی دانشکده است. کلیه امور دانشکده تحت مدیریت ریاست محترم دانشکده و معاونین ایشان انجام می‌شود. در حال حاضر جناب آقای دکتر «اصغر اکبری فرود» مسئولیت ریاست دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه سمنان را بر عهده دارند.

پیام ریاست دانشکده

مقدم شما بازدیدکننده فرهیخته را به وبسایت دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه سمنان که دانشکده‌ای پیشرو و منحصر به فرد است، گرامی می‌داریم.
برای اینجانب، هیئت رئیسه و تمام کارکنان این دانشکده افتخار بزرگی است که در خدمت بهترین جوانان فرهیخته که آینده این کشور را خواهند ساخت، هستیم.
دانشگاه سمنان به عنوان نخستین دانشگاه استان تاکنون نقش ارزنده و قابل ستایشی در آموزش عالی کشور داشته است. دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر به عنوان بزرگترین و با سابقه‌ترین دانشکده در مجموعه دانشگاه سمنان، یکی از اثرگذارترین دانشکده‌ها بوده و با به روز رسانی مداوم برنامه‌های درسی و پژوهشی خود سعی کرده علاوه بر افزایش توانمندی دانشجویان در زمینه‌های علمی و پژوهشی و پرورش صدها متخصص و پژوهشگر برجسته برای بخش‌های مختلف صنعت و اقتصاد کشور، به پشتوانه سرمایه‌های انسانی و امکانات پژوهشی پیشرفته خود، در پاسخگویی به نیازهای صنعت کشور به یک مرکز کارآمد و سرآمد تبدیل شود.
حضور اساتید بنام، متخصصین چیره دست و کارمندان دلسوز در این دانشکده فرصت منحصر به فردی در اختیار تک تک دانشجویان قرار می‌دهد تا در محیط علمی فراهم شده، با استعانت از پروردگار علیم بتوانند در طول تحصیل خود اوقاتی پر بار و آینده‌ای روشن را رقم بزنند.
این دانشکده به یمن محیطی سرشار از همبستگی، علاقمندی و مبتنی بر همت والای اساتید دلسوز و علاقمند آن، همچنین فرآیند تصمیم‌سازی جمعی، روز به روز شکوفاتر شده است و مدیریت دانشکده ارتقاء علمی، پژوهشی، آموزشی و توسعه ارتباط با صنعت دانشکده و تکریم اساتید و دانشجویان را وجهه همت خود ساخته است.