تقویم


      نسخه چاپي  ارسال به دوست
 
    سلسله مسابقات كتابخواني ويژه دانشجويان دانشگاه سمنان
 
 

به استحضار مي رساند كه در راستاي اشاعه فرهنگ كتاب‌خواني، "سلسله مسابقات كتابخواني ويژه دانشجويان دانشگاه سمنان" توسط معاونت فرهنگي اجتماعي دانشگاه و با همكاري كتابخانه مركزي و مركز اسناد دانشگاه با هدف و ترويج  و گسترش فرهنگ مطالعه و كتابخواني در بين دانشجويان برگزار مي‌شود. بر همين اساس، كليه دانشجويان علاقمند به شركت در مسابقه كتابخواني مي توانند براي دريافت كتاب مسابقه به سايت كتابخانه مركزي و مركز اسناد (lib.semnan.ac.ir) و يا سايت معاونت فرهنگي (به آدرس farhangi.semnan.ac.ir) مراجعه نمايند.

لازم به ذكر است كه زمان برگزاري مسابقه كتابخواني، دوشنبه 18آذر ماه و از طريق ادرس srm.semnan.ac.ir از ساعت 8 صبح الي 22شب خواهد بود. همچنين يادآور مي شود نتايج برندگان مسابقه 26 آذر ماه از طريق سايت معاونت فرهنگي و اجتماعي اعلام و در نهايت به 10 نفر برتر جوايزي به رسم يادبود اهداء خواهد شد.

خواهشمند است مراتب به اطلاع دانشجويان محترم از طريق درج خبر در وب سايت دانشكده/كتابخانه برسد. براي دسترسي به پوستر و متن خبر مي توان از لينك خبر موجود در وب سايت كتابخانه مركزي و مركز اسناد (لطفا كليك كنيد) استفاده كرد.

 

1398/09/11     ١٤:٣٤     ١٧٤٨٧     175     اخبار دانشکده, اخبار دانشگاه