اخبار > حضور دانشجويان دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر دانشگاه سمنان در بيستمين مسابقه بین‌المللی برنامه‌نویسی دانشجویی ACM-ICPCمسابقه بینالمللی برنامه‌نویسی دانشجویی ACM-ICPC شامل مجموعه‌ای مسابقات است که به صورت مرحله‌‌ای و برای کسب سهمیه حضور در مرحله‌ جهانی این مسابقه توسط انجمن ماشین‌های محاسباتی ACM برگزار می‌شود.

بیستمین دوره از این مسابقات كه در تاريخ 29 و 30 آذرماه 97 به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، 84 تیم سه‌ نفره از 58 دانشگاه‌ داخل کشور به رقابت پرداختند که در نهایت چهار تیم Kolompeh، Oh Toh! We"re coming، Kamerana  و Deadlines Deadpolygons، از دانشگاه صنعتی شریف به ترتیب موفق به کسب رتبه های اول تا چهارم مسابقه شدند. بدین ترتیب تیم Kolompeh از دانشگاه صنعتی شریف به مسابقات جهانی 2018 که در فروردینماه سال 1398 در پرتغال برگزار می‌شود، راه خواهد یافت. تيم دانشگاه سمنان متشكل از آقايان مهران شمالي، رضا غلام‌زاد كلخوران و مهدي يوسفي ديزيچه به سرپرستي دكتر مرتضي دُرّي‌گيو، در اين دوره مقام 32اُم را در بين 84 تيم شركت كننده كسب نمودند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد، می‌توانند به وب‌سایت رسمی مسابقه به نشانی http://icpc.sharif.edu مراجعه کنند.


 

      تاریخ درج خبر:  دوشنبه ١٧ دی ١٣٩٧   ساعت:  ١٣:٢٤     تعداد نمایش:  801    کد خبر:  ١٥٠٩٦


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: